automotive

Gigatovárnu od Britishvolt bude řídit software Infor

Infor, dodavatel cloudových aplikací, oznámil, že Britishvolt, britský průkopník na poli bateriových technologií, zvolil řešení Infor CloudSuite Automotive k řízení podnikových procesů ve své nové gigatovárně s kapacitou 38 GWh baterií ročně. Řešení bude nejdříve pokrývat oblasti financí, nákupu a lidských zdrojů a ve druhé fázi přibude podpora výroby, plánování, řízení zásob a skladového hospodářství s celkem 300 uživateli a podporou 3 000 zaměstnanců.

Důvodem rozhodnutí Britishvolt pro Infor CloudSuite Automotive je především přítomnost hlubokých odvětvově-specifických funkčností z automobilového a subdodavatelského průmyslu, které zefektivňují a zjednodušují spolupráci se všemi typy zákazníků a dodavatelů v automotive. K dalším rozhodujícím faktorům této volby byly úspěšné reference Infor, metodika rychlé implementace a snadná škálovatelnost výrobních objemů.

„Hlavní podnikatelskou vizí Britishvolt je udržitelnost a inovativnost, které jsou také součástí našich podnikových systémů,“ řekl David Threlfall, CIO ve společnosti Britishvolt. „Rozhodnutí pro Infor CloudSuite Automotive je v naprostém souladu s krédem firmy pracovat se systémy a platformami, které poskytují schopnost dynamického rozvoje s využitím nejmodernějších technologií, a dosáhnout konkurenční výhody, udržitelnosti a spolehlivosti.“

„Infor CloudSuite Automotive se stále více ukazuje být standardním řešením pro výrobce v automobilovém průmyslu na všech úrovních,“ řekl Anwen Robinson, generální manažer Infor pro UK a Irsko. „Jak se automobilový průmysl dynamicky vyvíjí, výrobní společnosti musejí držet krok a mít podporu flexibilních a agilních systémů. Také společnost Britishvolt identifikovala řešení Infor a jeho detailní odvětvovou expertízu jako nástroj k naplnění ambiciózních růstových plánů.“

Britishvolt je britský výrobce baterií s nejpokročilejšími technologiemi bateriových článků a výzkumnými a vývojovými aktivitami. Společnost vytváří infrastrukturu pro budoucí elektrifikovanou přepravu s bateriovými úložišti energie postavenými na nízko-emisní technologii Li-Ion baterií. Spuštění gigatovárny lokalizované na místě původní uhelné elektrárny Blyth Power Station na severovýchodě Anglie je plánováno na rok 2024. Více na www.britishvolt.com.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top