automotive

Eva Samková už jezdí no-vou RAV4

Čerstvá mistryně světa ve snowboardcrossu Eva Samková slavnostně vyměnila svou dosavadní Toyotu RAV4 za zbrusu novou pátou generaci, která právě dorazila na český trh. Její tým bude mít i pro letošní sezónu k dispozici osobní užitkový vůz Toyota Proace Verso.

Eva Samková jezdí Toyotou už několik let, a to jak doma v Česku, kde několik posledních let jezdí s hybridní  Toyotou RAV4, tak na svých zahraničních cestách. Například Spojené státy, odkud se nedávno vrátila i se zlatou medailí ze snowboardcrossového mistrovství světa, projela Toyotou Tacoma nebo 4Runner.

Právě v návaznosti na poslední americké vítězství byl při slavnostním předávání nový vůz symbolicky zabalený ve zlatě. Pod ním se skrývala nová verze modelu RAV4, který nyní Eva bude používat. Jde už o pátou generaci tohoto vozu, který je nově postavený na podvozkové platformě TNGA, díky níž získal odvážnější vzhled, lepší jízdní vlastnosti i snadnější ovladatelnost. Nové auto Evy Samkové má opět ekologický hybridní pohon, díky kterému mimo jiné Eva snadno zaparkuje po celé Praze.

Své stávající auto vyměnil i celý snowboardcrossový tým, který v rámci partnerství s Toyotou dostal k užívání opět model Proace Verso.

“Toyota podporuje pohyb v jakékoli podobě. Jsme proto pyšní, že můžeme být součástí týmu Evy Samkové a dlouhodobě ji podporovat na cestě k jejím výjimečným úspěchům,” říká Petr Korecký, šéf marketingu Toyota Central Europe-Czech.

Toyota je v ČR také generálním partnerem Českého paralympijského týmu, od letošního roku Českého olympijského týmu a také Svazu lyžařů ČR. Kromě Evy Samkové Toyotou jezdí také kanoista Martin Fuksa a beachvolejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová a skateboardista Maxim Habanec. Stejně jako Eva všichni jezdí hybridními modely.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top