Informatika

Dell Technologies posiluje výkon a automatizaci úložného systému PowerStore

Společnost Dell Technologies zvyšuje výkon a rozšiřuje schopnosti podnikových úložných systémů Dell EMC PowerStore novým softwarem a možnostmi automatizace. Představuje také nízkonákladový model PowerStore 500 s výkonem a funkcemi podnikové třídy vhodný pro širší okruh podniků a způsobů využití.

„PowerStore je nejrychleji rostoucí nová architektura v historii společnosti Dell. Noví i stávající zákazníci na vlastní oči vidí, jak jim její unikátní design, extrémní výkon a mimořádné automatizační schopnosti pomáhají inovovat a udržovat si náskok před konkurencí. S těmito inovacemi je platforma PowerStore rychlejší a chytřejší a zároveň dosažitelnější, takže ji může využívat širší okruh podniků,“ říká Jeff Boudreau, prezident a generální ředitel divize infrastrukturních řešení společnosti Dell Technologies.

Společnost Dell Technologies, která je nejvýznamnějším výrobcem podnikových datových úložišť, už dodala zařízení PowerStore s celkovou kapacitou přesahující 400 petabytů – přibližně tolik, kolik by bylo potřeba k uložení 136 miliard skladeb ve formátu MP3 – do odvětví jako školství, herní průmysl, doprava, zdravotnictví, maloobchod nebo finanční služby ve více než 60 zemích. Mezi uživatele zařízení nové řady PowerStore patří mimo jiné Columbia Southern University, Habib Bank, RealPage, Tech Data, Univerzita v Pise, Tilly’s nebo Ultraleap.

„S úložištěm PowerStore jsme u některých aplikací dosáhli zvýšení výkonu o 450 % a zaznamenáváme poměr redukce dat výrazně lepší než hodnota 4:1 garantovaná výrobcem. V našem světě je rychlost klíčovým faktorem odlišení od konkurence a PowerStore pomáhá urychlit přístup k důležitým datům a aplikacím, které potřebujeme k uvádění našich inovací do života,“ říká IT ředitel společnosti Ultraleap Richard Goodwin.

Softwarové inovace

Vylepšení systému PowerStoreOS 2.0 je možné aplikovat na nová i stávající zařízení PowerStore bez přerušení provozu:

Vyšší inteligence

Aktualizace PowerStore automatizují datové procesy a přispívají k výrazné úspoře nákladů:

Automatizační schopnosti platformy PowerStore doplňuje software pro monitorování a analýzu úložiště Dell EMC CloudIQ, který využívá umělou a lidskou inteligenci k analýze výkonu a kapacity v reálném čase.

Představujeme nový PowerStore 500

PowerStore 500 poskytuje výkon a služby úložiště podnikové třídy za dostupnou cenu. Platforma PowerStore 500 je vhodná pro podniky všech velikostí a lze ji nasadit ve vzdálených pobočkách, edge prostředích i v rozsáhlejších IT implementacích.

Kompaktní zařízení v provedení 2U pojme až 1,2 petabytu a zvládne i náročné podnikové pracovní zátěže – až 2,4 milionu SQL transakcí za minutu a 1500 VDI desktopů na jedno zařízení.Zákazníci mohou spojit několik zařízení PowerStore 500 do cenově dostupného klastru, který je jednoduchý na správu díky automatizaci a podpoře mobility dat. Různé modely zařízení PowerStore lze kombinovat do rozsáhlejších konfigurací podle vývoje potřeb IT.

Program Dell EMC Future-Proof zahrnuje Anytime Upgrades, nejflexibilnější program modernizace kontrolérů na trhu. Na rozdíl od jiných programů mohou zákazníci Dell Technologies rozšířit kapacitu či zvýšit výkon zařízení PowerStore již po 180 dnech. Spojení těchto možností modernizace s adaptabilní architekturou zařízení PowerStore fakticky znamená konec nákladných a náročných přechodů na nové platformy.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top