Informatika

Dell představuje notebook XPS 13 Plus a videokonferenční monitor UltraSharp

Dell Technologies představil v rámci veletrhu elektroniky CES 2022 notebook XPS 13 Plus a nový monitor UltraSharp s vylepšenými funkcemi pro zvýšení produktivity, který posouvá spolupráci a vizuální zážitky z konferencí o stupeň výš. Notebook XPS 13 Plus je dosud nejvýkonnější z této série a je navržen tak, aby spadal do kategorie minimalistického a moderního stylu. Elegantní klávesnice, řada funkcí, dotyková podložka a opěrka dlaní poskytují čistý, ikonický vzhled, který je komfortní na dotek. Jedná se o první XPS vyrobený s využitím vodních obnovitelných zdrojů energie, výrazně snižuje uhlíkovou stopu hliníku a je 100% recyklovatelný.

Moderní a stylový, přesto přístupný a efektivní

Od základu přepracovaný s vyšším výkonem než kdy předtím, XPS 13 Plus umožňuje dělat vše, co mají uživatelé rádi, a to ve velkém stylu. I když jsou pěkný design a výkonné technologické inovace zásadní, pod povrchem je toho mnohem více. XPS 13 Plus je první XPS 13 navržený pro 28W procesory Intel Core 12. generace, podporovaný většími ventilátory, které poskytují o 55 % lepší proudění vzduchu bez navýšení hluku nebo teploty.

Větší výkon, ale menší váha

XPS 13 Plus dbá na minimalistický, přesto efektivní design, čímž pomáhá zajišťovat komplexní a bezproblémový zážitek. Minimalistický vnitřek notebooku podporuje skvělý kreativní zážitek díky displeji typu edge-to-edge, který je nejlepší ve své třídě. Dva reproduktory s širokým dynamickým rozsahem směřují nahoru a jsou ukryty pod klávesnicí, zatímco dva reproduktory směřující dolů jsou na základně, což vytváří celkově skvělý zvuk pro hudbu, filmy a konference. Funkce Express Charge 2.0, která notebook nabije na přibližně 80 % za méně než hodinu navíc zajišťuje, že uživatel snadno překoná i větší vzdálenosti bez nutnosti notebook připojit do zásuvky.

Elegantní, čistý design bez rozptylování

XPS 13 Plus je k dispozici v nadčasových barvách: světlé (Platinum) a tmavé (Graphite) s komfortnější povrchovou úpravou. Klávesnice s nulovou mřížkou je pohodlná na dotyk při každém stisknutí klávesy. Horní řada klávesnice je nyní hladší díky novému kapacitnímu dotykovému ovládání a tradiční trackpad byl nahrazen skleněným touchpadem, který poskytuje haptické odezvy na dotek.

Pečlivá výroba a balení

Ohleduplný minimalistický přístup přesahuje design a zahrnuje jak výrobní, tak balicí proces. Dell Technologies zavedl jednodušší a efektivnější výrobní proces, který ctí dlouhodobý závazek být šetrný k životnímu prostředí. Zcela nové obaly jsou vyrobeny ze 100% udržitelných nebo obnovitelných materiálů.

Nové možnosti videokonferencí s monitorem UltraSharp

Videokonferenční monitor UltraSharp 32 4K (U3223QZ) je držitel ocenění CES Innovation Award Honorees. Tento monitor s webovou kamerou UltraSharp nabízí uživatelům duální mikrofony s potlačením ozvěny a 14W reproduktory poskytují efektivní spolupráci a bezproblémový vizuální zážitek. Technologie IPS Black a VESA DisplayHDR 400 umožní prohlížet obsah s rozlišením 4K ve větších detailech, vylepšeným kontrastem a barvami, zatímco ComfortView Plus snižuje škodlivost modrého světla a zachovává přesnost barev.

Nový UltraSharp je certifikován pro Microsoft Teams a přichází s funkcemi ochrany osobních údajů a funkcemi pro zlepšení produktivity díky kterým lze snadno zapnout a vypnout ztlumení mikrofonu, aktivovat/deaktivovat webkameru pomocí SafeShutter a rychle se přihlašovat a odhlašovat z aplikace. Sofistikovaný design s platinově stříbrným povrchem je skvělým doplňkem domácí kanceláře i firemního prostoru a díky rozsáhlým možnostem připojení a množstvím portů lze tento monitor snadno přeměnit na centrum produktivity.

Dostupnost

  • XPS 13 Plus bude celosvětově k dispozici na jaře 2022 s Windows 11 nebo Ubuntu 20.04 ve verzi Developer Edition.
  • Videokonferenční monitor Dell UltraSharp 32 4K (U3223QZ) bude celosvětově dostupný 29. března 2022.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top