stavebnictví

Colliers ukončuje činnost v Rusku a Bělorusku

Colliers stojí na straně obyvatel Ukrajiny, nezávislé země, a důrazně odsuzuje invazi ruské armády. Tyto akce jsou neospravedlnitelné a jsou v naprostém rozporu se zásadami demokracie a svobody. Společnost Colliers plně podporuje všechny příslušné sankce přijaté mezinárodním společenstvím a v reakci na závažnost ruské agrese s okamžitou platností po více než 28 letech činnosti ukončila své podnikání v Rusku a Bělorusku.

„Jsem zděšen a zarmoucen zbytečnými ztrátami na životech a vyhnáním milionů Ukrajinců z jejich domovů. Nemůžeme a nebudeme nečinně přihlížet. Naše rozhodnutí odejít z Ruska a Běloruska jsme učinili s pevným přesvědčením,” řekl Jay Hennick, globální předseda představenstva a generální ředitel společnosti Colliers.

Colliers i nadále upřednostňuje bezpečnost a blaho lidí a klientů na Ukrajině i v širším regionu střední a východní Evropy. V důsledku této krize je pobočka Colliers v Kyjevě uzavřena a veškeré obchodní operace zde byly pozastaveny. Společnost se soustředí na podporu ukrajinských kolegů, kteří zůstávají v zemi, těch, kteří hledají útočiště, a rodin pracovníků, kteří byli postiženi. Pobočky Colliers v sousedních zemích aktivně poskytují dočasné ubytování, peněžní podporu a další nezbytné věci.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top