Informatika

Cisco představuje sadu řešení Webex Suite s řadou inovací pro hybridní práci a konání akcí

Svět přechází na hybridní modely fungování a podniky potřebují řešení, která budou flexibilní, nápomocná a inkluzivní. Společnost Cisco představila zcela novou sadu řešení Webex Suite s inovacemi, které poslouží jako základ pro inkluzivní hybridní práci a konání akcí a nabídnou každému bezkonkurenční úroveň flexibility a personalizace.

Podle průzkumů se 98 % schůzek bude účastnit alespoň jeden člověk na dálku. Tento smíšený model práce (kombinující fyzickou a distanční interakci mezi lidmi) bude mít dlouhodobé dopady na pracovní kulturu, organizaci akcí a technickou vybavenost. Vyžaduje širší investice – nad rámec tradiční zasedací místnosti – s ohledem na zcela nové požadavky hybridních akcí a hybridní pracovní síly. Způsob, jakým firmy fungovaly před pandemií a během pandemie se bude zásadně lišit od nadcházející vlny změn – kde „přijatelně fungující“ řešení jednoduše nestačí.

„Nástroje pro spolupráci, které společnost Cisco nabízí, jsou pro naše zákazníky nesmírně důležité. Se všemi integracemi, které náš tým přidal, od září je to už 800 nových funkcí a zařízení, máme skutečně bezkonkurenčně nejrozsáhlejší a nejucelenější řešení pro schůzky, volání, zasílání zpráv a pořádání akcí, které umožní fungování budoucích hybridních modelů práce,“ řekl generální ředitel společnosti Cisco Chuck Robbins.

„K úspěchu v éře hybridní práce firmy potřebují řešení, která budou flexibilní, inkluzivní, nápomocná, bezpečná a nenáročná na správu na straně IT,“ říká Jeetu Patel, viceprezident a generální ředitel divize bezpečnosti a řešení pro spolupráci společnosti Cisco. „Zcela nový balík Webex Suite zajišťuje, že každý v rámci hybridní pracovní síly bude mít rovnou příležitost zapojit se a vyjádřit.“

Výhody nového Webexu:

  • Ekonomická výhodnost: Zcela nový Webex Suite je první komplexní řešení pro hybridní práci, které spojuje funkce schůzek, volání, rychlých zpráv, hlasování a organizování akcí v jednom balíku za cenu až o 40 % nižší než součet jednotlivých položek. Nová grafická identita a logo Webex, které byly dnes představeny, byly pojaty tak, aby odrážely důležitý účel a přínos této platformy pro trh, zákazníky a životy lidí.
  • Kompletní realizace akcí: Komplexní platforma pro realizaci a řízení akcí je v nadcházející éře hybridních setkání nezbytností. Kompletní funkcionalita prvního uceleného řešení pro organizaci akcí na trhu bude k dispozici, až Cisco dokončí převzetí společnosti Socio.
  • Nástroje pro interakci s účastníky: Soubor funkcí včetně hlasování, kvízů, kladení otázek a dalších zajišťovaných technologiemi Slido představuje první řešení pro interakci s účastníky, které bude integrované do všech komunikačních modulů. Hlasování je nyní k dispozici v modulu Meetings a brzy se objeví i v Events.
  • Inteligentní práce s hlasem: Uživatelé budou mít novou možnost optimalizovat přenos řeči u vzdálených a sdílených pracovních prostor pomocí funkce My Voice Only, která potlačí hluk v pozadí, včetně hovoru jiných osob, a zdůrazní výhradně projev hlavního mluvčího. Funkce staví na špičkové technologii Webex pro odstranění hluku a vylepšení hlasového projevu. Funkce My Voice Only bude k dispozici od srpna 2021.
  • Inteligentní kamera: Platforma Webex ještě letos nabídne funkci People Focus, které byla představena začátkem roku. Ta využívá strojové učení a umělou inteligenci k přeskupení jednotlivých účastníků schůzky rozptýlených po zasedací místnosti tak, aby se vzdálení účastníci s nimi cítili více v kontaktu a každý mohl u ostatních lépe sledovat řeč těla nebo výraz tváře. 
  • Zařízení nové třídy: Webex Desk je výkonné zařízení pro spolupráci typu „vše v jednom“ určené pro umístění na pracovní stůl v kanceláři nebo doma. K mimořádné uživatelské zkušenosti při práci s platformou Webex přispívá také moderní dotykové ovládání prostřednictvím systému RoomOS, který propojuje komunikační procesy a omezuje nutnost ​přepínání kontextu, a platforma Webex Assistant Skills, která nabízí možnost využívat u zařízení Webex řadu hlasových doplňků pro ovládání funkcí, obsahu a aplikací. 
  • Bezpečná zkušenost: V modulu Messaging bude k dispozici prevence ztráty dat v reálném čase, která automaticky blokuje a odstraňuje důvěrné informace. Prevence ztráty dat v reálném čase uživatelům brání informace a soubory klasifikované jako důvěrné vůbec vložit namísto jejich následné cenzury nebo odstraňování. Uživatelé platformy Webex v regionu Evropy, Ruska, Blízkého východu a Afriky (EMEAR) budou moci umisťovat a zpracovávat svůj obsah na území EU a využívat rozšířené možnosti šifrování dat po celé trase včetně posílení zabezpečení o komplexní ověřování identity. Jinými slovy, zákazníci nebudou muset volit mezi použitelností a bezpečností, ale získají obojí.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top