Informatika

CE Colo provedl rekonstrukci UPS za ostrého provozu

CE Colo je přední poskytovatel služeb nezávislých datových center. S ohledem na rostoucí byznys se firma rozhodla investovat do modernizace energetického managementu s cílem zefektivnit vlastní provoz a vylepšit komerční podmínky klientům. Po posouzení technických aspektů a obchodních nabídek se firma rozhodla pro Schneider Electric a záložní zdrojeGalaxy VM 200kVA.

Řešení odpovídalo poptávce po kompaktní třífázové ochraně napájení s bezproblémovou integrací, která se dá použít do elektrického, mechanického a monitorovacího systému zákaznických datových center středního rozsahu.

 

Rekonstrukce systémů UPS bez nutnosti přerušit provoz

Záložní zdroje Galaxy VM umožnily rekonstrukci relativně velkých paralelních systémů UPS bez dopadu na zákazníky (tj. bez přerušení provozu) a přitom využít nejmodernější dostupnou technologii s vysokou efektivitou, protože o tu jde v datových centrech především. „Vedle toho nám tento produkt dovolil zahájit konverzi z klasických olověných baterií na technologii Li-Ion, která dává pro naše provozní podmínky jednoznačně smysl. Toto byl výrobce před započetím projektu schopen velmi přesvědčivě a otevřeně demonstrovat reálnou simulací provozních stavů ve svém vývojovém centru v dánském Koldingu,“ popisuje Lubomír Pinkava, manažer CE Colo.

 

Nové UPS: zvýšení energetické efektivity i retrofit do starých instalací

Projekt rekonstrukce UPS přišel ve společnosti CE Colo s postupným ukončováním podpory pro zdroje APC Silcon, které běžely v některých případech přes 10 let. „Tady je třeba zdůraznit, že zcela spolehlivě a bez výpadků. Další motivací bylo zvýšení energetické efektivity a nížení ztrát na UPS. Hledali jsme produkt podpořený mnohaletým vývojem a zkušenostmi. A záložní zdroj Galaxy VM nabízí jedinečnou kombinaci vysoké efektivity a zároveň možnosti retrofitů do stávajících instalací, což nebývá zcela běžné,“ popisuje Lubomír Pinkava.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top