Informatika

BLI ohodnotila pět zařízení Kyocera TASKalfa

Kyocera Document Solutions, přední dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získal od společnosti Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI) ocenění “Reliable” a “Highly Recommended” pro pět multifunkčních tiskových zařízení. Stálé zaměření na vysokou kvalitu produktů se firmě Kyocera vyplácí.

Ocenění získalo pět multifunkcí řady TASKalfa (2553ci, 3253ci, 4053ci, 6003i, 6053ci), které byly testovány v americké zkušební laboratoři Buyers Lab. Testování Buyers Lab je navrženo tak, aby simulovalo použití zařízení v reálném životě během osmihodinového pracovního dne. Zahrnuje kombinaci tisku různých dokumentů, jednostranných a oboustranných tisků i kombinaci krátkých, středních a dlouhých cyklů s režimem zapínání a vypínání po celý pracovní den.

Produkty prošly testy bez problémů a dosáhly výsledného hodnocení „vysoce spolehlivé“ a „vysoce doporučené“. Všech pět multifunkčních tiskáren dosáhlo 10 bodů z 10 možných ve spolehlivosti a 9 bodů z 10 z hlediska bezpečnosti. Výsledky prokazují spolehlivost produktů v mnoha aspektech, dosahují vysoce kvalitních výsledků při zajištění optimální bezpečnosti a potvrzují, že na produkty celé této řady se dá dlouhodobě spolehnout.

Zařízení vynikala v několika oblastech, jako je rychlost skenování a kopírování, nadprůměrná maximální kapacita papíru a spolehlivý, vysoce kvalitní výstup. Navíc se tato zařízení vyznačovala snadnou použitelností uživatelského rozhraní platformy Kyocera HyPAS, která umožňuje uživatelům využít speciální HyPAS aplikace a možnost tisknout odkudkoli díky podpoře mobilního tisku pro zařízení Android i Apple.

“Jsme potěšeni, že jsme dostali toto uznání od společnosti Keypoint Intelligence – Buyers Lab. Jádrem naší řady TASKalfa je právě spolehlivost, díky které mohou naši zákazníci využívat její maximální provozuschopnost a stálou kvalitu. Toto uznání je odměnou za náš závazek k neustálým inovacím, abychom našim zákazníkům poskytovali ty nejlepší produkty a služby”, řekl Michimasa Kobayashi, Senior Product Marketing Manager společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

Tato zpráva navazuje na nedávný úspěch v soutěži Buyers Lab Winter 2020 Copier MFP Pick Award, kde tři zařízení Kyocera (TASKalfa 9003i, 8003i a 7003i) získala ocenění “Vysoce spolehlivá”. Tato ocenění představují pro Kyoceru silný start do roku 2020 a pomáhá upevnit její pozici jedničky v segmentu barevných a černobílých multifunkcí. Zakladatel společnosti Kyocera Kazuo Inamori kdysi řekl: „Pokud míříme vysoko, jsme schopni svou energii na tento cíl nasměrovat. To je klíčem k úspěchu”. Tato filozofie je stále všudypřítomná ve všech částech firmy Kyocera, kde společnost usiluje o dokonalost – od prvotního návrhu a výroby produktu až po služby zákazníkům. 

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top