Uncategorized

Bezdrátová herní myš Trust GXT 980 Redex s nízkou latencí

Novinkou na poli herních myší od společnosti Trust je model GXT 980 Redex vybavený vestavěnou dobíjecí baterií, která zajistí až 50 hodin nepřetržitého hraní a odolnými mechanickými spínači Kailh, které vydrží až 80 milionů kliknutí. Díky nízké latenci v kabelovém i bezdrátovém režimu jsou akce hráčů stejně rychlé jako jejich reakce.

Podle průzkumu společnosti GfK tvoří nyní bezdrátové herní myši polovinu všech prodaných herních myší. Jedná se o rostoucí trend, protože stále více hráčů používá herní myši jak pro hraní, tak pro svou práci. Myš GXT 980 Redex má vestavěnou dobíjecí baterii a – díky nízké latenci v kabelovém i bezdrátovém režimu – je ideální pro dlouhé herní seance i pracovní dny.

Nastavitelný, a velmi přesný, optický snímač nabízí citlivost až 10 000 DPI, zatímco 6 programovatelných tlačítek (včetně scrolovacího tlačítka) umožňuje uživatelům přizpůsobit myš svému hernímu stylu. Dodávaný software také umožňuje uživatelům upravit nastavení maker a osvětlení RGB na konkrétní profily. Myš Trust GXT 980 Redex váží 111 g (nelze přizpůsobovat váhu závažími) a je vhodná pro praváky. K počítači se připojuje a tím i napájí svůj zabudovaný akumulátor pomocí USB-C kabelu, ale ve většině času je určena pro bezdrátové používání skrze USB dongle. Je kompatibilní se systémem Windows.

Koncová cena herní myši Trust GXT 980 Redex je 999 Kč.

Klíčové vlastnosti:

– Volba rozlišení/rychlosti: 200-10 000 DPI

– Bezdrátové připojení s nízkou latencí: Záleží jen na vás, zda budete hrát bezdrátově nebo kabelově během nabíjení.

– Vestavěná dobíjecí baterie poskytuje až 50 hodin nepřetržitého hraní

– Přizpůsobitelné osvětlení RGB – dle vaší nálady nebo atmosféry

– Odolné mechanické spínače Kailh: Testováno až na 80 milionů kliknutí.

– 6 programovatelných tlačítek

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top