automotive

Během dubnového Toyota Víkendu se prodalo 157 vozů

Během zatím posledního Toyota Víkendu, se podařilo uzavřít smlouvy na 157 vozů. Do showroomů Toyoty dorazilo necelých 2 000 zákazníků, z nichž si téměř 900 vyzkoušelo testovací jízdu. Největší zájem byl o model Yaris, který si pořídilo 40 nových majitelů.

Hlavním tahákem Toyota Víkendu byla nová generace nejprodávanějšího vozu na světě, Toyota Corolla sedan. Nová 12. generace je aktuálně dostupná již ve třech různých verzích – sedan, hatchback a Touring Sports (kombi). Úspěch slavil i model Toyota C-HR a trvající zájem potvrdila také zcela nová Toyota RAV4.
“Zájem zákazníků během oblíbeného Toyota Víkendu potvrdil, že nové modely jsou lákadlem, zároveň ale také ukázal, že zákazníci oceňují celou širokou modelovou paletu, včetně oblíbeného modelu Toyota Yaris a populární „designovky“ C-HR,” říká k zatím poslednímu Víkendu ředitel Toyota Central Europe-Czech Martin Peleška.

Květen ve znamení edice Classic
Výhodné nabídky tím však nekončí. V květnu bude za jedinečných podmínek k dostání nabídka Classic, která zahrnuje ihned dostupný model Auris Classic a Corolla Sedan Classic. 
Mimořádně vybavenou Corollu Sedan Classic s benzínovým motorem 1,6 a 6st. manuální převodovkou si zákazníci mohou pořídit už za 389 900 korun. Ve stejné motorizaci je k dispozici Auris Classic hatchback dokonce za neuvěřitelných 379 900 korun a verze Auris kombi Classic pak za 399 900 korun. K akční ceně navíc zákazníci získají zdarma komplety zimních kol v hodnotě 20 000 korun. Na nákup nových vozů je připraveno i výhodné financování s úrokem od 3,99 % ročně.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top