Informatika

Barevné tiskárny štítků doplňují řadu zařízení společnosti Epson pro tisk štítků podle potřeby

Epson představuje dvě nové barevné tiskárny štítků ColorWorks C4000e umožňující tisk podle potřeby. Tyto modely doplňují řadu barevných tiskáren štítků Epson a nabízejí flexibilní, rychlé a cenově efektivní řešení pro interní vytváření štítků ve firmách všech typů a velikostí.

Díky kompaktní velikosti je řada ColorWorks C4000e ideální pro umístění na stůl v menších firmách s omezeným prostorem. Ideální pro firmy v různých odvětvích, od potravin a nápojů přes chemické a farmaceutické až po tvorbu vstupenek. Tiskárny umožňují interně a podle potřeby vytvářet štítky vysoké kvality v malých až středních objemech.

Z této řady si lze vybrat modely s matným nebo lesklým černým inkoustem, aby uživatelé mohli vytvářet ostrý černý text a detailní obrázky bez ohledu na to, jaké médium používají. Model s matným černým inkoustem poskytuje tmavší černou na matných médiích a detailnější obraz na běžných médiích. Model s lesklým černým inkoustem umožňuje vysoce kvalitní tisk na širší řadě substrátů, přičemž nejlepších výsledků dosahuje u syntetických a lesklých médií. Oba modely používají stejný azurový, purpurový a žlutý inkoust.

Řada Epson C4000e je vytvořena na základě oceňované technologie Precision Core společnosti Epson a umožňuje tisk vysoce kvalitních štítků ve vysokém rozlišení. Funkce shody barev (ICC profil a nástroj pro shodu přímých barev) pomáhá dosáhnout působivých výsledků. Jednotlivé zásobníky pigmentového inkoustu zajišťují tvorbu rychleschnoucích, vysoce detailních štítků, které jsou odolné proti rozmazání, vodě a vyblednutí.

Řada C4000e nabízí množství snadno použitelných funkcí a vylepšené možnosti připojení, což umožňuje větší flexibilitu tisku. Integrace a možnosti připojení jsou usnadněny díky sadám SDK pro IOS a Android (poskytovaných společností Epson), které umožňují jednoduchý a intuitivní tabletový tisk, a integračním nástrojům poskytujícím komplexní řešení pro variabilní data podle potřeby. Ovladače jsou k dispozici pro ESC Label, Linux a Mac.

K dispozici je také (volitelný) hardwarový klíč Wi-Fi poskytující možnost tisknout kdekoli a kdykoli. Vzdálená konfigurace, údržba, monitorování a správa flotily zařízení se provádí přes jednoduché webové rozhraní.

Tiskárna má také velký (2,7 palce) zobrazovací LCD panel, díky kterému je její používání výjimečně snadné, a také automatický ořezávač, který může snadno vyměnit uživatel, a není tak třeba volat technika.

Pro naprosto bezstarostný provoz společnost Epson po dobu platnosti záruky a služby CoverPlus a v rámci svých zásad spravedlivého používání ručí za všechny díly (včetně tiskové hlavy).

„Model C4000e je významným krokem vpřed ze dvou důvodů,“ říká Robert Matuška, Business Account Manager společnosti Epson CZ&SK. „Zaprvé naplňuje potřebu trhu ohledně stolní tiskárny, která dokáže zajišťovat snadný a spolehlivý tisk štítků vysoké kvality, a zadruhé to znamená, že Epson nyní nabízí řešení pro tisk štítků podle potřeby pro firmy všech typů a velikostí.“

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top