Informatika

Atos získal ocenění společnosti SAP za vynikající služby

Společnost SAP udělila na konci února ocenění nejúspěšnějším partnerům v regionu střední a východní Evropy, kteří se mimořádně zasloužili o digitální transformaci podniků využívajících řešení SAP. Držitelé ocenění SAP MEE Partner Excellence Award 2022 ve spolupráci se společností SAP pomáhají zákazníkům zavádět inovace, rychle získávat výsledky, udržitelně růst a jednodušeji fungovat s řešeními SAP. Pro český Atos se nejedná o první takové ocenění, získal jej již v roce 2008.

Ocenění SAP za vynikající služby je uznáním naší práce, ale také závazkem, abychom i nadále poskytovali co nejkvalitnější služby klientům a společně hledali nejefektivnější řešení, od visioningu až po finální nasazení. Dlouholetá spolupráce se společností SAP je pro nás zásadní a věřím, že oboustranně prospěšná. Vybudovali jsme si pozici předního implementátora řešení SAP na trhu, kterému klienti svěřují komplexní a klíčové projekty,” říká Milo Georgievski, manažer divize SAP služeb pro Českou republiku ze společnosti Atos.

Nominace na ocenění SAP Partner Excellence Awards jsou vybírány z rozsáhlé a různorodé partnerské základny společnosti SAP, na základě interních údajů o prodeji. Výbor složený z regionálních a globálních zástupců společnosti SAP určuje vítězné partnery v jednotlivých kategoriích podle kritérií, jako jsou prodejní úspěchy a výkonnost. Ceny se udělují v různých kategoriích, včetně celkového prodeje, inovací, technologií, služeb a oblastí specifických pro jednotlivá řešení.

„Vaše řešení pomáhají zákazníkům snadno zavádět inovace a udržitelně růst,” říká směrem k Atosu Rumyana Trencheva, seniorní viceprezidentka společnosti SAP pro trh středně velkých podniků a partnerský obchod v regionu střední a východní Evropy. „Je mi ctí a potěšením pogratulovat společnosti Atos jako držiteli ocenění SAP MEE Partner Excellence Award 2022 za vynikající služby,” dodává. „Atos je globálním partnerem SAP už přes 30 let. První lokální ocenění SAP jsme získali již v roce 2008, a to letošní je pro nás potvrzením, že standard kvality námi poskytovaných služeb je stále na vysoké úrovni. Za tu dobu jsme pomohli digitalizovat business mnohým našim klientům, především v oblasti výroby, státní správy, bankovnictví a zdravotnictví. Mezi naše nejvýznamnější lokální klienty v oblasti SAP patří ČSSZ, Zentiva a Iveco,” dodává Milo Georgievski.

Společnost Atos obdržela ocenění během konference MEE Partner Ecosystem Success All Hands Call 2022, na které se sešli vedoucí pracovníci společnosti SAP, její terénní pracovníci a partneři.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top