robotika

Amtech se pyšní titulem Excellent partner Mobile Industrial Robots

Mobile Industrial Robots (MiR), mezinárodní lídr na trhu autonomních mobilních robotů (AMR), ocenil 15 společností z celého světa tituly Excellent Partner a Excellent Partner+ za rok 2021. V regionu střední a východní Evropy obdržely toto ocenění tři partneři, mezi nimi český Amtech, polský ASTOR a rumunský Alfa Test.

Excellent Partner představuje ocenění pro společnosti dosahující nejlepších prodejních výsledků a vyznačujících se jak špičkovými znalostmi, tak vysokou úrovní kvality služeb zákazníkům. Brněnská společnost Amtech, která působí na českém a slovenském trhu, byla jako Excellent Partner oceněna poprvé.

„Nedávno jsme oznámili rekordní finanční výsledky za rok 2021. V našem regionu činil meziroční nárůst téměř 52% a velký podíl na tomto úspěchu mají partneři. Rok od roku vidíme obrovský posun ve zlepšování našich kompetencí v oblasti autonomních mobilních robotů. Na to navazuje rozšiřování našeho portfolia služeb pro zákazníky a realizace stále složitějších projektů. Věříme, že s takovými partnery na trhu jsme schopni poskytnout jednoduchý a efektivní způsob robotizace interních logistických procesů zákazníkům z mnoha různých průmyslových odvětví,” říká Jesper Sonne Thimsen, obchodní ředitel pro střední a východní Evropu, Mobile Industrial Robots.

„V posledních letech registrujeme vysoký nárůst poptávky po řešeních pro automatizaci logistiky. A to po řešeních nejen pro sklady, ale také pro interní logistiku ve výrobních závodech. Díky úzké spolupráci a partnerství se společností MiR máme možnost taková řešení nabídnout na českém a slovenském trhu a úspěšně implementovat AMR roboty v lokálních firmách. Pro zákazníky jsme také vytvořili DEMO centrum, ve kterém demonstrujeme funkčnost nadstavbových modulů pro integraci s roboty MiR v závislosti na potřebách konkrétní aplikace. Společnost MiR se pro nás během několika předchozích let stala významným partnerem a toto ocenění nás velmi těší,” říká Nikola Hrbek, vedoucí obchodního oddělení společnosti Amtech.

Společnost Amtech se ve dnech 27. a 28. 4. účastní online veletrhu MiRGo – Online AMR Expo, který organizuje Mobile Industrial Robots. Součástí programu jsou ve středu 27. 4. od 9:00 hod hlavní prezentace, ve kterých vystoupí například Søren E. Nielsen, prezident společnosti MiR, Kenneth Bruun Henriksen, vedoucí ekosystému MiRGo a někteří partneři MiRGo. Více než 25 partnerů v online platformě představí MiRGo řešení rozšiřující funkčnost robotů MiR.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top