Informatika

2N má nový model IP Style

2N, výrobce IP interkomů a přístupových systémů, má nový model 2N IP Style. 10″ dotykový LCD displej poskytuje přehled o příchozích návštěvnících. Odolnost zajišťuje 4 mm tvrzené sklo a uživatelskou přívětivost ovládání ve stylu chytrého telefonu. Novinkou je možnost volby zobrazení odlišných uživatelských rozhraní v závislosti na tom, jestli interkom slouží v bytovém domě nebo v kancelářské budově.

Díky výkonu čipu Axis Artpec 7 a výhodám IP zařízení poskytuje 2N IP Style majiteli nebo uživateli budovy veškerou inteligenci potřebnou pro kontrolu vstupu přímo u dveří budovy. Nové čipové řešení interkomu zvládne několik souběžných Full HD streamů a poskytuje plnohodnotný barevný obraz bez umělého osvětlení. Jeho 5MPx kamera s vestavěnými technologiemi širokého dynamického rozsahu (WDR) zajišťuje výjimečnou kvalitu obrazu, a to i za špatných světelných podmínek.

Součástí top modelu je i zbrusu nový instalační mechanismus, který 2N vyvinula na základě zpětné vazby od instalačních firem. Patentovaný výklopný systém umožňuje instalátorům používat obě ruce pro práci s kabely, což instalaci nejen urychluje, ale také usnadňuje.

Michal Kratochvíl, generální ředitel společnosti 2N Telekomunikace, řekl: „2N IP Style přináší revoluci v oblasti přístupových systémů pro nadstandardní rezidenční

a kancelářské budovy. Interkom má nejlepší kameru, nejlepší přenos obrazu včetně displeje a intuitivní uživatelské rozhraní, které lze aktivovat pouhým klepnutím na chytré zařízení – to vše v nadčasovém designu.”

Nový interkom umožňuje rychlejší a jednodušší přístup, protože podporuje nejširší škálu přístupových technologií – včetně WaveKey, nejrychlejší technologie mobilního přístupu s využitím Bluetooth a všech technologií vstupních karet. Samozřejmostí je také inteligentní PIN klávesnice. 

Díky nainstalované přístupové technologii WaveKey podporuje 2N IP Style režimy Touch, Tap in App a Motion. Režim Motion znamená, že pokud má uživatel na svém mobilním zařízení autorizovanou aplikaci, kamera interkomu zaznamená jakýkoli pohyb této osoby v zorném poli 170° a automaticky otevře dveře.

Michal Kratochvíl dodává: „Developeři a uživatelé moderních bytových komplexů a komerčních budov očekávají nejvyšší standardy zabezpečení a zároveň jednoduchý přístup. S interkomem 2N IP Style, který nově definuje výkon, možnosti a estetiku přístupových jednotek, tyto potřeby splňujeme a ještě posouváme na vyšší úroveň.”

„Nový interkom vychází z naší 30leté zkušenosti s vývojem přístupových systémů a znalostí integrace otevřených standardů. Věříme, že 2N IP Style se stane preferovaným interkomem, který upřednostní především developerské společnosti zaměřené na nejpokročilejší technologie.”

Interkom 2N IP Style je navržen a vyroben s důrazem na otevřené protokoly, takže ho lze stejně jako ostatní interkomy z portfolia 2N integrovat se systémy třetích stran.

Zároveň snadno odolá nepříznivému počasí a dalším vlivům v souladu s certifikací IP65 a IK08.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top